Yhteystiedot

Caddiemaster ja ajanvaraus

Puh: 015 335 518 ja 015 335 446, talviaikaan 044 5833213
Sähköposti: toimisto@annilangolfkeskus.net

Postiosoite: Porrassalmentie 19, 50700  Mikkeli

Golf-Porrassalmi ry

Puheenjohtaja Jarmo Suvisuo
040 7620871, jarmo.suvisuo@gmail.com

Toiminnanjohtaja Anneli Kaikkonen
044 583 3213,  anneli.kaikkonen@annilangolfkeskus.net

Sihteeri ja Ladykapteeni Mari Syväoja
050 5230386, mari.syvaoja@gmail.com

Kapteeni Jukka Pajulahti
0440 350257, jukka.pajulahti@gmail.com

Toimisto
015 335 518, 335 446, talvella 044 5833213, golf-porrassalmi@annilangolfkeskus.net

Henkilökunta

Toimitus-ja toiminnanjohtaja Anneli Kaikkonen
044 583 3213, anneli.kaikkonen@annilangolfkeskus.net
Kenttämestari Jukka Kaikkonen
0440 859 117, jukka.kaikkonen@annilangolfkeskus.net

Ravintola ja majoitus

Annilan Kartano, avoinna kesäkaudella
015 335 518,  toimisto@annilangolfkeskus.net

Opetus

PGA pro Jussi Miettinen
040 412 2201, jussi.miettinen@gmail.com

PGA pro Jarno Hovila

050 5506179, jarno@golftiimi.fi

Golfshop Savon Golftiimi

p. 044 3050 265, tia@golftiimi.fi

Toimikunnat

Tiedotustoimikunta Mari Syväoja
050 5230386, mari.syvaoja@gmail.com

Kenttä- ja tasoitustoimikunta Seppo Jantunen
050 525 6121, ms.jantunen@gmail.com

Junioritoimikunta Heikki Kasila
0400 804141, hkasila@live.com

Kilpailutoimikunta Jarmo Suvisuo
040 7620871, jarmo.suvisuo@gmail.com

Klubitoimikunta Tapio Perko
0400754251, tapio.perko@mhy.fi

Senioritoimikunta Jukka Röyti
050 3544446, jukka.royti@gmail.com

Kilpailut ja tapahtumat

Seuraava tapahtuma:

17.04.2019 Yhdistyksen sääntömääräinen kevätkokous 17.4.2019 (Tapahtuma)Yhdistyksen sääntömääräinen kevätkokous pidetään Annilassa 17.4.2019 klo 18. Kokouksessa käsitellään esityslistan mukaiset sääntömääräiset asiat. Tarjoilun vuoksi pyydämme ilmoittautumisia Nexgolfiin 14.4.2019 klo 18 mennessä. Tervetuloa mukaan!

Kilpailujen lähtöajat ja tulokset