Yhteystiedot

Caddiemaster ja ajanvaraus

Puh: 015 335 518 ja 015 335 446, talviaikaan 044 5833213
Sähköposti: toimisto@annilangolfkeskus.net

Postiosoite: Porrassalmentie 19, 50700  Mikkeli

Golf-Porrassalmi ry

Puheenjohtaja Jorma Hietanen
0500 517 891, hietsu49@gmail.com

Toiminnanjohtaja Anneli Kaikkonen
044 583 3213,  anneli.kaikkonen@annilangolfkeskus.net

Kapteeni Jukka Pajulahti
0440 350257, jukka.pajulahti@gmail.com

Sihteeri Mari Syväoja
050 5230386, mari.syvaoja@gmail.com

Toimisto
015 335 446, talvella 044 5833213, golf-porrassalmi@annilangolfkeskus.net

Henkilökunta

Toimitus-ja toiminnanjohtaja Anneli Kaikkonen
044 583 3213, anneli.kaikkonen@annilangolfkeskus.net
Kenttämestari Jukka Kaikkonen
0440 859 117, jukka.kaikkonen@annilangolfkeskus.net

Ravintola ja majoitus

Annilan Kartano, avoinna kesäkaudella
015 335 518,  toimisto@annilangolfkeskus.net

Opetus

PGA pro Jussi Miettinen
040 412 2201, jussi.miettinen@gmail.com

PGA pro Jarno Hovila

050 5506179, jarno@golftiimi.fi

Golfshop Savon Golftiimi

p. 044 3050 265, tia@golftiimi.fi

Toimikunnat

Tiedotustoimikunta Mari Syväoja
050 5230386, mari.syvaoja@gmail.com

Kenttä- ja tasoitustoimikunta Seppo Jantunen
050 525 6121, ms.jantunen@gmail.com

Senioritoimikunta Jorma Hietanen
0500 517 891, hietsu49@gmail.com

Kilpailutoimikunta Jarmo Suvisuo
040 7620871, jarmo.suvisuo@gmail.com

Klubitoimikunta Tapio Perko
0400754251, tapio.perko@mhy.fi

Junioritoimikunta Jukka Röyti
050 3544446, jukka.royti@gmail.com

 

Kilpailut ja tapahtumat

Seuraava tapahtuma:

18.08.2018 GP Mestaruus M50 36 rGolf-Porrassalmi ry:n mestaruuskilpailut. Osallistumisoikeus on GP:n jäsenillä. Miehet pelaavat keltaiselta tiiltä, 18 reikää la 18.8. ja su 19.8. 18 reikää. Pelimuotona lp scr. Kilpailuun ei voi esittää lähtöaikatoiveita.

Kilpailujen lähtöajat ja tulokset