Yhteystiedot

Caddiemaster ja ajanvaraus

Puh: 015 335 518 ja 015 335 446, talviaikaan 044 5833213
Sähköposti: toimisto@annilangolfkeskus.net

Postiosoite: Porrassalmentie 19, 50700  Mikkeli

Golf-Porrassalmi ry

Puheenjohtaja Jorma Hietanen
0500 517 891, hietsu49@gmail.com

Toiminnanjohtaja Anneli Kaikkonen
044 583 3213,  anneli.kaikkonen@annilangolfkeskus.net

Kapteeni Jukka Pajulahti
0440 350257, jukka.pajulahti@gmail.com

Sihteeri Mari Syväoja
050 5230386, mari.syvaoja@gmail.com

Toimisto
015 335 446, talvella 044 5833213, golf-porrassalmi@annilangolfkeskus.net

Henkilökunta

Toimitus-ja toiminnanjohtaja Anneli Kaikkonen
044 583 3213, anneli.kaikkonen@annilangolfkeskus.net
Kenttämestari Jukka Kaikkonen
0440 859 117, jukka.kaikkonen@annilangolfkeskus.net

Ravintola ja majoitus

Annilan Kartano, avoinna kesäkaudella
015 335 518,  toimisto@annilangolfkeskus.net

Opetus

PGA pro Jussi Miettinen
040 412 2201, jussi.miettinen@gmail.com

PGA pro Jarno Hovila

050 5506179, jarno@golftiimi.fi

Golfshop Savon Golftiimi

p. 044 3050 265, tia@golftiimi.fi

Toimikunnat

Tiedotustoimikunta Mari Syväoja
050 5230386, mari.syvaoja@gmail.com

Kenttä- ja tasoitustoimikunta Seppo Jantunen
050 525 6121, ms.jantunen@gmail.com

Senioritoimikunta Jorma Hietanen
0500 517 891, hietsu49@gmail.com

Kilpailutoimikunta Jukka Röyti
050 3544446, jukka.royti@gmail.com

Klubitoimikunta Tapio Perko
0400754251, tapio.perko@mhy.fi

Junioritoimikunta Jukka Röyti
050 3544446, jukka.royti@gmail.com

 

Kilpailut ja tapahtumat

Seuraava tapahtuma:

09.05.2018 Infotilaisuus junioreille (Tapahtuma)Infotilaisuus Annilan Golfkeskuksessa Mikkelin nuorisogolfin tulevan kauden toiminnasta keskiviikkona 9.5. klo 17.30. Ohjatusta harjoittelusta kiinnostuneet nuoret ja huoltajat, vanhemmat, isovanhemmat, tervetuloa kuuntelemaan ja kyselemään!

Kilpailujen lähtöajat ja tulokset