Yhteystietoja

Caddiemaster ja ajanvaraus

Puh: 015 335 518
Sähköposti: toimisto@annilangolfkeskus.net

Postiosoite: Porrassalmentie 19, 50700  Mikkeli

Golf-Porrassalmi ry

Puheenjohtaja Jarmo Suvisuo
040 7620871, jarmo.suvisuo@gmail.com

Toiminnanjohtaja Anneli Kaikkonen
044 583 3213,  anneli.kaikkonen@annilangolfkeskus.net

Sihteeri ja Ladykapteeni Mari Syväoja
050 5230386, mari.syvaoja@gmail.com

Kapteeni Jukka Pajulahti
0440 350257, jukka.pajulahti@gmail.com

Toimisto
015 335 518, golf-porrassalmi@annilangolfkeskus.net

Henkilökunta

Toimitus-ja toiminnanjohtaja Anneli Kaikkonen
044 583 3213, anneli.kaikkonen@annilangolfkeskus.net
Kenttämestari Jukka Kaikkonen
0440 859 117, jukka.kaikkonen@annilangolfkeskus.net

Ravintola ja majoitus

Annilan Kartano, avoinna kesäkaudella
015 335 518,  toimisto@annilangolfkeskus.net

Opetus

PGA pro Jussi Miettinen
040 412 2201, jussi.miettinen@gmail.com

PGA pro Jarno Hovila

050 5506179, jarno@golftiimi.fi

Golfshop Savon Golftiimi

p. 044 3050 265, tia@golftiimi.fi

Toimikunnat

Tiedotustoimikunta Mari Syväoja
050 5230386, mari.syvaoja@gmail.com

Kenttä- ja tasoitustoimikunta Seppo Jantunen
050 525 6121, ms.jantunen@gmail.com

Junioritoimikunta Heikki Kasila
0400 804141, hkasila@live.com

Kilpailutoimikunta Jarmo Suvisuo
040 7620871, jarmo.suvisuo@gmail.com

Klubitoimikunta Tapio Perko
0400754251, tapio.perko@mhy.fi

Senioritoimikunta Harri Marjala
050 5947458, harri.marjala@pp.inet.fi

Kilpailut ja tapahtumat

Seuraava tapahtuma:

03.02.2021 Kuntogolf 2021/ 1. ryhmä 3.2.2021 TÄYNNÄ (Tapahtuma)Kevään 2021 kuntogolfin ilmoittautumiset: Seura järjestää keväällä 2021 kuntosali- ja vesijumpparyhmät Kyyhkylän kuntoutuskeskuksessa, mikäli ilmoittautuneita on vähintään 15 / ryhmä. Seura laskuttaa osallistujalta 120 e. 15 hengen ryhmä on edellytys jumpan toteutumiselle ja mainitulle hinnalle. Toiminnan järjestää Kyyhkylä Oy. Ryhmät keskiviikkoisin 3.2.-7.4.2021 ja torstaisin 4.2.-8.4.2021 (10 kertaa) Ohjelma: klo 18.00 - 19.00 ohjattu alkulämmittely 15 min ja kuntosali tai salijumppa klo 19.15 - 20.00 ohjattu vesijumppa SITOVAT ilmoittautumiset Nexgolfiin 11.1.2021 mennessä, Nexgolfiin on tehty ilmoittautumista varten omat tapahtumat eri ryhmille.

Kilpailujen lähtöajat ja tulokset