Yhteystietoja

Caddiemaster ja ajanvaraus

Puh: 015 335 518
Sähköposti: toimisto@annilangolfkeskus.net

Postiosoite: Porrassalmentie 19, 50700  Mikkeli

Golf-Porrassalmi ry

Puheenjohtaja Jarmo Suvisuo
040 7620871, jarmo.suvisuo@gmail.com

Toiminnanjohtaja Anneli Kaikkonen
044 583 3213,  anneli.kaikkonen@annilangolfkeskus.net

Sihteeri ja Ladykapteeni Mari Syväoja
050 5230386, mari.syvaoja@gmail.com

Kapteeni Jukka Pajulahti
0440 350257, jukka.pajulahti@gmail.com

Toimisto
015 335 518, golf-porrassalmi@annilangolfkeskus.net

Henkilökunta

Toimitus-ja toiminnanjohtaja Anneli Kaikkonen
044 583 3213, anneli.kaikkonen@annilangolfkeskus.net
Kenttämestari Jukka Kaikkonen
0440 859 117, jukka.kaikkonen@annilangolfkeskus.net

Ravintola ja majoitus

Annilan Kartano, avoinna kesäkaudella
015 335 518,  toimisto@annilangolfkeskus.net

Opetus

PGA pro Jarno Hovila

050 5506179, jarno@golftiimi.fi

Golfshop Savon Golftiimi

p. 044 3050 265, tia@golftiimi.fi

Toimikunnat

Tiedotustoimikunta Mari Syväoja
050 5230386, mari.syvaoja@gmail.com

Kenttä- ja tasoitustoimikunta Seppo Jantunen
050 525 6121, ms.jantunen@gmail.com

Junioritoimikunta Heikki Kasila
0400 804141, hkasila@live.com

Kilpailutoimikunta Jarmo Suvisuo
040 7620871, jarmo.suvisuo@gmail.com

Klubitoimikunta Tapio Perko
0400754251, tapio.perko@mhy.fi

Senioritoimikunta Harri Marjala
050 5947458, harri.marjala@pp.inet.fi

Kilpailut ja tapahtumat

Seuraava tapahtuma:

25.09.2021 Miehet mailat punaisenaTämä miesten kilpailu on tarkoitettu GP:n jäsenille sekä Saimaa Golf Oy:n osakkaille. Kisa pelataan punaiselta tiiltä. Palkitaan kolme parasta scr-tuloksen perusteella ja paras hcp-tuloksen tehnyt. Parhaan scr-tuloksen tehnyt palkitaan lisäksi kiertopalkinnolla, lisäksi erikoiskilpailut väylillä 2 ja 15. Kilpailun pelataan väliaikalähdöin alkaen klo 10, kilpailumaksu 10 e. Palkintojenjako ja seuran tarjoama lounas kilpailun jälkeen. Tule mukaan!

Kilpailujen lähtöajat ja tulokset