Yhteystietoja

CADDIEMASTER JA AJANVARAUS

Puh: 015 335 518 ja 015 335 446
Sähköposti: toimisto@annilangolfkeskus.net

Postiosoite: Porrassalmentie 19, 50700  Mikkeli

GOLF-PORRASSALMI RY

Puheenjohtaja Jorma Hietanen
0500 517 891, hietsu49@gmail.com

Toiminnanjohtaja Anneli Kaikkonen
044 583 3213,  anneli.kaikkonen@annilangolfkeskus.net

Ladykapteeni Sanna Pietiäinen
050 3100003, sanna.pietiainen@outlook.com

Kapteeni Jukka Röyti
050 3544446, jukka.royti@gmail.com

Sihteeri Mari Syväoja
050 5230386, mari.syvaoja@gmail.com

Toimisto
015 335 446, 015 335518,  golf-porrassalmi@annilangolfkeskus.net

HENKILÖKUNTA

Toimitus-ja toiminnanjohtaja Anneli Kaikkonen
044 583 3213, anneli.kaikkonen@annilangolfkeskus.net
Kenttämestari Jukka Kaikkonen
0440 859 117, jukka.kaikkonen@annilangolfkeskus.net

RAVINTOLA JA MAJOITUS

Annilan Kartano, avoinna kesäkaudella
015 335 518,  toimisto@annilangolfkeskus.net

OPETUS

PGA pro Jussi Miettinen
040 412 2201, jussi.miettinen@gmail.com

PGA pro Jarno Hovila

050 5506179, jarno@golftiimi.fi

GOLFSHOP SAVON GOLFTIIMI

p. 044 3050 265, tia@golftiimi.fi

TOIMIKUNNAT

Tiedotustoimikunta Mari Syväoja
050 5230386, mari.syvaoja@gmail.com

Kenttä- ja tasoitustoimikunta Seppo Jantunen
050 525 6121, ms.jantunen@gmail.com

Senioritoimikunta Jorma Hietanen
0500 517 891, hietsu49@gmail.com

Kilpailutoimikunta Jukka Röyti
050 3544446, jukka.royti@gmail.com

Naistoimikunta Sinikka Hiidenmaa
040 5451591, sinikka.hiidenmaa@gmail.com

Junioritoimikunta Jukka Röyti
050 3544446, jukka.royti@gmail.com

Kilpailut ja tapahtumat

Seuraava tapahtuma:

17.08.2017 IG-GP Senioreiden seuraottelu (Tapahtuma)Senioreiden seuraottelu Imatralla. Yhteislähtö klo 10. Pelimuoto pb. Kilpailumaksu 40e, sisältää keittolounaan. Kaikki mukaan!

Kilpailujen lähtöajat ja tulokset