Golf-Porrassalmi ry:n syyskokous 2.10.2021

02.09.2021

 

KOKOUSKUTSU YHDISTYKSEN SÄÄNTÖMÄÄRÄISEEN SYYSKOKOUKSEEN

 

Golf-Porrassalmi ry:n sääntömääräinen syyskokous pidetään Annilassa la 2.10.2021 klo 16.30. Kokouksessa käsitellään golfseuran sääntömääräiset asiat.

 

ESITYSLISTA        

  1. Kokouksen avaus
  2. Valitaan kokouksen puheenjohtaja, sihteeri, kaksi pöytäkirjantarkastajaa ja tarvittaessa kaksi ääntenlaskijaa
  3. Todetaan kokouksen laillisuus ja päätösvaltaisuus
  4.  Hyväksytään kokouksen työjärjestys
  5. Vahvistetaan toimintasuunnitelma, tulo- ja menoarvio sekä liittymis-, kannatus- ja jäsenmaksujen suuruudet seuraavalle vuodelle
  6. a. Valitaan hallituksen puheenjohtaja

.         b. Vahvistetaan hallituksen jäsenten lukumäärä

.         c. Valitaan hallituksen jäsenet ja varajäsenet erovuoroisten tilalle

.     7. Valitaan toiminnantarkastaja ja hänelle varatoiminnantarkastaja seuraavalle kalenterivuodelle

.     8. Käsitellään muut kokouskutsussa mainitut asiat

 

Ilmoittautumiset kokoukseen 29.9.2021 klo 18 mennessä, puh 015 335 518, golf-porrassalmi@annilangolfkeskus.net tai Nexgolfiin omilla jäsentunnuksilla. Syyskokoukseen osallistumisessa ja kokouksen järjestelyissä noudatetaan AVI:n tuona ajankohtana voimassaolevia määräyksiä ja ohjeistuksia. Näistä lisää tietoa myöhemmin.

Esitys toimintasuunnitelmasta 2022

Tervetuloa!

 

GOLF-PORRASSALMI RY

Hallitus

 

Kilpailut ja tapahtumat

Seuraava tapahtuma:

Kilpailujen lähtöajat ja tulokset