Yhteystiedot

Caddiemaster ja ajanvaraus

Puh: 015 335 518, talviaikaan 044 5833213
Sähköposti: toimisto@annilangolfkeskus.net

Postiosoite: Porrassalmentie 19, 50700  Mikkeli

Golf-Porrassalmi ry

Puheenjohtaja Jarmo Suvisuo
040 7620871, jarmo.suvisuo@gmail.com

Sihteeri Meri Manninen
040 5674607, mannisenmeri@gmail.com

Toiminnanjohtaja Anneli Kaikkonen
044 583 3213,  anneli.kaikkonen@annilangolfkeskus.net

Ladykapteeni Mari Syväoja
050 5230386, mari.syvaoja@gmail.com

Kapteeni Jukka Pajulahti
0440 350257, jukka.pajulahti@gmail.com

Toimisto
015 335 518, talvella 044 5833213, golf-porrassalmi@annilangolfkeskus.net

Henkilökunta

Toimitus-ja toiminnanjohtaja Anneli Kaikkonen
044 583 3213, anneli.kaikkonen@annilangolfkeskus.net
Kenttämestari Jukka Kaikkonen
0440 859 117, jukka.kaikkonen@annilangolfkeskus.net

Ravintola

Annilan Kartano, avoinna kesäkaudella
015 335 518,  toimisto@annilangolfkeskus.net

Linkki Oiva-raporttiin

Opetus

PGA pro Jarno Hovila

050 5506179, jarno@golftiimi.fi

Golfshop Savon Golftiimi

p. 044 3050 265, tia@golftiimi.fi

Toimikunnat

Tiedotustoimikunta Meri Manninen
040 5674607, mannisenmeri@gmail.com

Kenttä- ja tasoitustoimikunta Seppo Jantunen
050 525 6121, ms.jantunen@gmail.com

Junioritoimikunta Heikki Kasila
0400 804141, hkasila@live.com

Kilpailutoimikunta Jarmo Suvisuo
040 7620871, jarmo.suvisuo@gmail.com

Klubitoimikunta Tapio Perko
0400754251, tapio.perko@mhy.fi

Senioritoimikunta Harri Marjala
050 5947458, harri.marjala@pp.inet.fi

 

Kilpailut ja tapahtumat

Seuraava tapahtuma:

27.09.2022 GP:n Senioreiden ruskagolf ja lähipelikisaKilpailua ennen yhteislähtönä Lähipelikisa Ruskagolfin lähtöryhmin. Ruskagolfissa pelataan henkilökohtainen pb. Lisäksi lähtöryhmien välinen bestball (2 pbtulos/ reikä). lähtöryhmät arvotaan.

Kilpailujen lähtöajat ja tulokset