Yhteystiedot

Caddiemaster ja ajanvaraus

Puh: 015 335 518
Sähköposti: toimisto@annilangolfkeskus.net

Postiosoite: Porrassalmentie 19, 50700  Mikkeli

Golf-Porrassalmi ry

Puheenjohtaja Jarmo Suvisuo
040 7620871, jarmo.suvisuo@gmail.com

Sihteeri Meri Manninen
040 5674607, mannisenmeri@gmail.com

Toiminnanjohtaja Anneli Kaikkonen
044 583 3213,  anneli.kaikkonen@annilangolfkeskus.net

Ladykapteeni Tanja Koljonen
0405459768, tanja.koljonen@gmail.com

Kapteeni Jorma Koljonen
0407766842, jorma.koljonen@gmail.com

Toimisto
015 335 518, talvella 044 5833213, golf-porrassalmi@annilangolfkeskus.net

Henkilökunta Saimaa Golf Oy

Toimitusjohtaja Anneli Kaikkonen
044 583 3213, anneli.kaikkonen@annilangolfkeskus.net
Kenttämestari Jukka Kaikkonen
0440 859 117, jukka.kaikkonen@annilangolfkeskus.net

Ravintola

Annilan Kartano, avoinna kesäkaudella
015 335 518,  toimisto@annilangolfkeskus.net

Linkki Oiva-raporttiin

Opetus

PGA pro Jarno Hovila

050 5506179, jarno@golftiimi.fi

Golfshop Savon Golftiimi

p. 044 3050 265, tia@golftiimi.fi

Toimikunnat

Tiedotustoimikunta Meri Manninen
040 5674607, mannisenmeri@gmail.com

Kenttä- ja tasoitustoimikunta Seppo Jantunen
050 525 6121, ms.jantunen@gmail.com

Junioritoimikunta Heikki Kasila
0400 804141, hkasila@live.com

Kilpailutoimikunta Jarmo Suvisuo
040 7620871, jarmo.suvisuo@gmail.com

Klubitoimikunta Tapio Perko
0400754251, tapio.perko@mhy.fi

Senioritoimikunta Harri Marjala
050 5947458, harri.marjala@pp.inet.fi

 

Kilpailut ja tapahtumat

Seuraava tapahtuma:

20.04.2023 Sääntöilta, yhdessä MG:n kanssa (Tapahtuma)Sääntöilta järjestään Mikkelin Golfin tiloissa 20.4 klo 17.00. Kouluttaja on Arto Teittiinen. Koulutuksessa kerrotaan mitä tämän vuoden sääntömuutokset merkitsevät ja kerrataan sääntöjä. Voit esittää kysymyksiä mieltäsi askarruttavista säännöistä tai niiden tulkinnasta. Tilaisuus kestää noin 2 tuntia. Ilmoittaudu tapahtumaan nexgolfin kautta 14.4. mennessä.

Kilpailujen lähtöajat ja tulokset